Uzaktan Eğitim Platformu

Eğitim ve gelişim faaliyetlerinin tek noktadan güvenli yönetimi
Bir eğitim yönetimi sistemi olan Risus Eğitim Platformu , farklı materyallerle kullanıcıların 7x24 gelişimlerini destekleyen, bir e-öğrenme ortamı sunuyor. Kullanıcıların istedikleri anda bilgiye ulaşmasını sağlarken, performanslarının gelişmesine katkıda bulunuyor. Bilgi güvenliği konusunda en yüksek standartlara uygun geliştirilen Risus Eğitim Platformu, bugüne kadar yaklaşık 400 kurumda 1 milyondan fazla kişi tarafından kullanıldı.

Tek noktadan kolay yönetim Türkiye’nin en gelişmiş e-öğrenme yönetim özellikleriyle birlikte, sınıf eğitimi operasyonlarının yönetim ve takibini kolaylaştıran yepyeni araçlar ve fonksiyonlar tek bir platformda toplanıyor. Böylece Sınıf Eğitimi, Sanal Sınıf, Portal Yönetimi, İçerik Üretimi ve Reklam ve Tanıtım uygulamaları tek noktadan yürütülebiliyor ve yönetilebiliyor.

AICC ve SCORM standartlarıyla uyumlu Kurumlar söz konusu standartlara uygun geliştirilmiş e-öğrenme içeriklerini kullanıcılara sunabiliyor ve takip edip raporlayabiliyor.

Seç, kullan olanağı
Platformdan kiralama veya satın alma yöntemiyle yararlanılabiliyor. Satın alma, kiralama ve hizmet alımı modelleriyle farklı alternatiflerde kullanılabiliyor.

Özendirici uygulamalar
Eğitim içeriklerinin çalışanlara sunulması sürecindeki iletişim ve tanıtım çalışmaları için kolaylaştırıcı ve hızlandırıcı çok sayıda fonksiyon sunuyor. Raporlama Sistem üzerinden 35’e yakın sabit rapor alınabiliyor, gerek duyulması halinde özel rapor geliştirilebiliyor.

Ölçme ve Değerlendirme
Farklı soru tipleri içeren güvenli bir soru bankası kullanılarak, internet üzerinden güvenli sınavlar ve farklı ihtiyaçlara yönelik anketler yapılabiliyor.

Kütüphane
Kurumlar, tüm eğitim ve gelişim dokümantasyonunun yer alacağı kendilerine özel bir kütüphane oluşturabiliyor.

Mobil erişim
Eğitim platformuna akıllı telefonlar, tablet gibi taşınabilir cihazlardan erişilebiliyor ve eğitim süreci devam ediyor.

RİSUS EĞİTİM PLATFORMU'NUN "EN"LERİ
En kullanıcı dostu!
Kullanıcılara kolay giriş, arama, kişisel not alma, saklama ve benzeri avantajlı özellikler sunuluyor.

En kapsamlı ve yenilikçi!
İlk ortaya çıkışından bu yana geçen 10 yılda, değişen kurum ihtiyaçları, yeni teknolojiler, e-öğrenmedeki son eğilimler ve kullanıcılardan gelen öneriler doğrultusunda sürekli gelişiyor. Her zaman, en yeni teknolojilerle, en güncel ve kapsamlı içerikleri sunan platform olma özelliğini taşıyor.

En erişilebilir!
Platform bir yazılımın sahip olabileceği en yüksek veri işleme hızlarına ve üstün bir performansa sahip. Yaklaşık 1 milyon kayıtlı kullanıcı ve eş zamanlı onbinlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebiliyor. Yüksek hız ve performans gerektiren her proje için güvenle kullanılıyor.