Teknik Destek Hizmetleri

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun olan thinclient, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımı belirlenmesi ve yerinde kurulum hizmeti verilir. Bu hizmet kapsamında firmanızın bilgisayarı hangi amaç için kullanacağı, bilgisayara bağlanacak çevre birimleri, üzerinde kullanılacak standart uygulamalarınız değerlendirilerek kriterlere uygun standart bir konfigürasyon belirlenir.

Kurulum ve danışmanlık verdiğimiz tüm sistemlere müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalara göre 7/24 6/12 ya da 5/8 isteğe göre destek verilmektedir.
Hizmetin kapsamı
PC yükseltme danışmanlığı verilmesi ve yükseltmenin yapılması,
Arıza tespit
Garanti kapsamı iş takibi, çalışır halde yerine teslim etme
Bilgisayarlara yüklenen standart ya da üçüncü parti yazılımları için destek hizmeti

Firmanızın ya da departmanınızın ihtiyaçlarına en uygun yazıcı / tarayıcı belirlenir. Belirlenen bu ekipmanlar network üzerinde ya da kişisel bilgisayarınıza direkt bağlı olarak çalışır durumda, tarafınıza teslim edilir.
Lazer Yazıcılar
Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar
Nokta Vuruşlu Yazıcılar
Geniş Formatlı Yazıcılar ( Plotters )
Tarayıcılar ( Scanners )

Laser yazıcılarının sürekliliğinin sağlanması amacıyla yardımcı yönetim yazılımları kullanılır. Bu yazılımlar sayesinde ağınıza bağlı tüm laser yazıcıların arıza tespiti, ayarların yapılması ve sarf malzemelerin bitiş süreleri gibi işlemleri izlenmektedir.
Kurulum ve danışmanlık verdiğimiz tüm sistemlere müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalara göre 7/24 6/12 ya da 5/8 isteğe göre destek verilmektedir.